Nowoczesne konstrukcje stalowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Inwestorów, którzy chcą rozpocząć nową działalność gospodarczą lub powiększyć istniejące zaplecze magazynowe, produkcyjne lub o innym charakterze. Aby jednak stworzyć nową przestrzeń zgodną z wizją Przedsiębiorcy i jego oczekiwaniami niezbędne staje się stworzenie profesjonalnego projektu, idealnie dopasowanego do specyfiki prowadzonej działalności. To od zastosowanych koncepcji projektowych zależy powodzenie całej inwestycji.

Jakie informacje są potrzebne do stworzenia projektu hali stalowej?

Projekt musi uwzględniać wszystkie potrzeby Przedsiębiorcy dlatego powinien być bardzo starannie przemyślany. Aby był idealny pod każdym względem biuro projektowe potrzebuje szeregu informacji, pośród których kluczowe jest określenie przeznaczenia hali i jej gabarytów. Po ustaleniu tej kwestii można przystąpić do ustalenia szczegółów, takich jak, min. rozmieszczenie stanowisk pracy, liczby pracowników i maszyn, ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania towarów czy zaplecza socjalno-biurowego. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności projektant zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązania i przedstawi koncepcje, które będą zgodne z indywidualną wizją Inwestora.

Nowoczesne projekty hal stalowych

Profesjonalny projekt powinien być wykonany w oparciu o Eurokody, które spełniają wszystkie normy wytrzymałościowe i są dostosowane do warunków geologicznych danej lokalizacji. Wykorzystanie najwyższej klasy oprogramowania, takich firm jak Cadsis, Construsoft oraz Dlubal pozwoli na stworzenie projektu nowoczesnej hali stalowej która jest ekonomiczna, funkcjonalna, estetyczna i wytrzymała i co bardzo ważne idealnie się sprawdzi do zadań dla których ją zaprojektowano. Producent hal stalowych jakim jest Kobexstal oferuje tylko nowoczesne hale dostosowane pod Klienta.

Hale stalowe – projekty szyte na miarę potrzeb

Inwestor powinien skorzystać z usług doświadczonego i rzetelnego Wykonawcy, który zaproponuje mu najlepsze rozwiązania, takie jak projekt typowy lub indywidualny. Pierwszy wariant to gotowe projekty konstrukcyjne hal, które są zoptymalizowane pod względem ekonomicznym i wytrzymałościowym. Ich zaletą jest min. szybki czas realizacji, niski koszt, możliwość różnych rozwiązań konstrukcyjnych, optymalizacja funkcjonalności hali. W przypadku gdy projekt typowy nie spełnia wymagań Przedsiębiorcy, ponieważ potrzebuje obiektu o niestandardowej konstrukcji i charakterze może on skorzystać z projektu indywidualnego, który daje szerokie możliwości, dopasowane do indywidualnego charakteru hali i jej przeznaczenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here