Chcąc sprzedawać swoje produkty, należy docierać do coraz to nowszej grupy odbiorców. Form reklamy własnych usług, produktu lub logo własnej firmy jest sporo. Od reklamy w telewizji, internecie czy gazecie, po ulotki, bilboardy i naklejki. Mogą do tego zostać wykorzystane również kubki z własnym nadrukiem.

Logo firmy na kubku – korzyści

Chcesz, aby Twoja marka była kojarzona z hasłem bądź logiem firmy? Wiele restauracji czy kawiarni właśnie w taki sposób zwiększa świadomość marki. Umieszczane na kubku logo lub trafiające w punkt hasło to świetna reklama.

Kawa lub herbata na wynos to bardzo popularne napoje oferowane na wynos. Według badań, blisko połowa Polaków decyduje się na napój sprzedawany w kawiarniach czy stacjach benzynowych. Jest to nieodzowny element dłuższych, porannych lub wieczornych podróży lub ciężkich poniedziałkowych poranków w drodze do pracy.

Przy tym możemy stwierdzić, jak spora ilość osób dostrzega logo firmy, które znajduje się na kubku jednorazowym. Miejsc jest wiele. Tramwaj, autobus czy zwykły spacer na pieszo do pracy. Jest to tania forma reklamy, która może przysporzyć Nam sporej ilości klientów, którzy odwiedzą nasz lokal. Na kubku papierowym możesz umieścić wszystko, co jest związane z Twoją firmą. Przykłady ze świata pokazują, że nawet spontaniczna akcja marketingowa odnosi wiele korzyści.

Kubki papierowe – zgodne z naturą

Oprócz zalet związanych z prezentowaniem własnego logo, który zostanie umieszczony na kubku, dołączyć można kolejną – ekologiczny produkt. Kubki papierowe są w pełni ekologiczne. Jest to doskonała alternatywa do kubków plastikowych. Chcąc ograniczyć zużycie plastiku, potrzebne są nam radykalne zmiany. Wprowadzenie do własnej restauracji lub kawiarni produktu ekologicznego sprawi, że będzie to mały krok w kierunku ochrony środowiska.

Wbrew pozorom, kubki papierowe, odporne są na niskie i wysokie temperatury. Przygotowany napój w takim kubku może osiągać temperaturę w granicach od -20⁰C od 100⁰C. Cena takiego produktu nie jest wysoka. Koszt jednego papierowego kubka to średnio 93 grosze – w zależności od pojemności kubka. Kubki z własnym nadrukiem możesz nabyć w sklepie SlowPack, który posiada w swojej ofercie także inne ekologiczne produkty. Koszt zaprojektowania i umieszczenia logo na kubku nie jest duży. Z pewnością docenią to klienci, którym poranna kawa na wynos będzie bardziej smakowała z ładnym kubkiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here