Piękne, gęste, lśniące włosy są atutem dodającym nam atrakcyjności i pewności siebie. Dla znacznej części osób, w szczególności kobiet, dostrzeżenie pierwszych symptomów łysienia jest paraliżującym ciosem. Niestety, kosztowne kuracje wykonywane w gabinetach trychologicznych lub klinikach medycyny estetycznej często nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów. Kiedy medycyna zawodzi, warto sięgnąć po sprawdzone metody – przedłużanie i zagęszczanie włosów nowoczesnymi produktami syntetycznymi lub naturalnego pochodzenia. Jakie możliwości skorygowania swojego wyglądu mają osoby zauważające niepokojące symptomy? Oto kilka z nich!

Nowoczesne przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą systemu HairAgain

Systemy włosów zrewolucjonizowały branżę perukarską. Systemy służące do przedłużania i zagęszczania włosów tworzone są na zamówienie na podstawie wytycznych konkretnego klienta. Osadzone na nowoczesnych bazach włosy mogą przykrywać całą głowę lub jedynie wybrane, przerzedzone miejsca. Czym system różni się od klasycznej peruki? Innowacyjny system, w przeciwieństwie do standardowej peruki, jest produkowany ręcznie w taki sposób, aby idealnie pasował do kształtu głowy oraz struktury pukli wyrastających z głowy danej osoby. Dzięki starannemu dopasowaniu bazy do kształtu głowy i dobraniu włosów o odpowiednim kolorze, długości, strukturze i gęstości uzyskany efekt jest zaskakująco naturalny. Co ważne, starannie mocowane na taśmach systemy pozostają na swoim miejscu niezależnie od okoliczności.

Zagęszczanie włosów włóknami keratynowymi LionsHair

Gniazdko na czubku głowy? Teraz to nie problem! Aby zamaskować problematyczny obszar, wystarczy posypać głowę drobnymi niteczkami zbudowanymi z keratyny. Cienkie włókna przyczepiają się do włosów, dodając im objętości i tworząc efekt bujnej czupryny. Włókna keratynowe możesz kupić w wielu kolorach, więc bez trudu dobierzesz wariant idealnie dopasowany do Twojej czupryny. Dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu niteczki nie opadają na skórę głowy. Ponadto, są odporne na dotyk, wodę i wiatr.

Chirurgiczne zagęszczanie włosów: przeszczep

Przedłużanie i zagęszczanie włosów dla wielu osób jest jedynym sposobem na odzyskanie komfortu codziennego życia. Alternatywą dla doraźnych metod jest przeszczep. Warto jednak mieć świadomość, że skomplikowany zabieg chirurgiczny rzadko przynosi satysfakcjonujące efekty, a w miejscu pobrania cebulek (przeważnie z tyłu głowy) często pozostaje widoczna blizna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here