Gdy chcesz wziąć kredyt z myślą o kupnie nowego samochodu, na pewno zastanawiasz się, czyją ofertę wybrać. To naturalne, większości z nas zależy na korzystnych ratach i jak najniższym oprocentowaniu. Wbrew pozorom to zadanie wcale nie jest trudne.

Gdzie wziąć kredyt na samochód? Jeśli ta kwestia spędza Ci sen z powiek, możesz od razu skorzystać z usług takiej osoby, jak doradca finansowy Białystok to miasto, w którym z pewnością otrzymasz pomoc i fachowe doradztwo w interesującej Cię dziedzinie.

Kredyt na samochód

Ten rodzaj kredytu, w Białymstoku, tak jak w większości miejsc, oferowany jest w kilku formach:

– Standard – płacisz równe raty kapitałowo-odsetkowe przez cały okres spłacania. To typ kredytu znany każdemu, kto korzystał z bankowej pożyczki na cele inne niż samochód.
– Kredyt pół na pół – połowę wartości auta wpłacasz od razu, drugą zaś po roku. Istnieje możliwość rozbicia drugiej z rat na mniejsze części. Co ciekawe, raty nie są oprocentowane, ale kredytobiorcę obowiązuje wykupienie ubezpieczenia i musi on opłacić prowizję.
– Kredyt balonowy – wpłacasz odpowiedni wkład własny, następnie przez dłuższy okres uiszczasz w ratach połowę wartości samochodu. Na koniec tego okresu pozostaje Ci do zapłaty ostatnia część wartości auta, zwana ratą balonową, bo największą.

Najlepszy kredyt na auto

Jak więc widzisz, kredyty samochodowe w Białymstoku są udzielane w kilku możliwych opcjach. Jak jednak dopasować jedną z nich do siebie?

Dobry kredyt to taki, którego spłata nie będzie Ci spędzała snu z powiek, pozwoli Ci zachować dotychczasowy standard życia i zarazem zapewni mobilność dzięki nowemu autu.

W tym niezwykle pomocne będzie wsparcie fachowego doradcy finansowego. Przeanalizuje on i ustali wraz z Tobą, czy i jak wysoki możesz przygotować wkład własny do kredytu, jakiej wysokości miesięczne raty nie zrujnują Twojej kieszeni, czy też na jak długi okres warto zaciągnąć samochodowy kredyt. Pomoc doradcy sprawi, że porzucisz wahania i szybciej będziesz się cieszyć własnymi czterema kółkami.

Źródło: doradca kredytowy Białystok
Facebook: https://www.facebook.com/DoradcaFinansowyBialystok/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here