Zakupy w japońskim sklepie z modą

0
2735

W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania kulturą japońską, nie tylko wśród młodzieży. Mangi i anime zyskują coraz większą popularność również wśród dorosłych. Kultura Wschodu przenika również do Polski. Wiele osób pragnie wyrazić swoje zainteresowania i podkreślić przynależność do subkultury otaku także poprzez wygląd i strój. Umożliwiają to internetowe sklepy oferujące m.in. bluzy anime japanese style, koszulki z postaciami ze znanych komiksów i rozmaite akcesoria. Jedną z bardziej znanych i lubianych przez fanów gatunku stroną jest Originto – sklep japoński japonia.teetres.com.

Jest to sklep anime z koszulkami z japońskimi napisami, znajdziemy tam również japońskie buty, czapki, bluzy i dodatki do odzieży. A oprócz odzieży sklep oferuje nam również pokrowce na telefony, portfele, torby, kubki, czapki i stroje anime, które dostępne są w przeróżnych stylach i wzorach. Możemy tam znaleźć całą gamę gadżetów kawaii, które mimo swej słodkości, pokazują pazur.

Strona dysponuje również materiałami do nauki języka japońskiego dla wszystkich osób zainteresowanych nauką tego fascynującego języka. Duże zainteresowanie mogą wzbudzić plakaty do nauki Hiragary – plakat taki zawiera znaki w postaci czcionki „pisanej” oraz komputerowej, posiada zaznaczony kierunek pisania oraz kolejność kresek, podane są również przykładowe japońskie słowa wraz z ich polskim znaczeniem.Sklep warty jest polecenia wszystkim fanom kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, chcącym poznać ją bliżej. Robią tu zakupy prawdziwi fani anime.

Fani tej tematyki z pewnością nie mogą narzekać na brak produktów dopasowanych do ich potrzeb. Można się spodziewać, że zainteresowanie tym stylem będzie wzrastać, a sklepy anime będą wciąż wyłaniać się na rynku jak grzyby po deszczu. Warto się zainteresować i być może – również rozbudzić w sobie wewnętrzne Otaku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here