Bezpieczne jednostki i wartości załadowanego ładunku zależą od modelu kontenera, rodzaju obciążenia, temperatury i czasu trwania. Wszystkie produkty Schoeller Allibert zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wiele lat ciągłego użytkowania w szerokim zakresie wymagających zastosowań przemysłowych.

Pojemnik z przegródkami

Produkty Schoeller Allibert są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Pojemnik z przegródkami jest idealny do stosowania w zakresie od -10 ° C do + 50 ° C, a wiele modeli nadaje się do użytku od -20 ° C do + 60 ° C. Produkty są kompatybilne z większością stosowanych obecnie detergentów. Warto również wspomnieć o tym, że pojemniki plastikowe z przegródkami są odporne na większość środków chemicznych występujących w przemyśle. Schoeller Allibert oferuje najszerszą gamę pojemników ażurowych oraz pojemników z przegródkami. Proste ściany i płaskie podstawy sprawiają, że produkty są bardzo wytrzymałe.

Pojemniki plastikowe z przegródkami

W magazynach, warsztatach, zakładach produkcyjnych, sklepach detalicznych, szpitalach i centrach dystrybucyjnych może być wiele drobnych przedmiotów do utrzymania w porządku. Pojemniki ażurowe są idealne, aby przechowywać w nich wiele rzeczy. Pojemniki magazynowe wykorzystują maksymalnie ograniczoną przestrzeń. Są idealne na półkach, w systemach karuzelowych lub na przenośnikach rolkowych. Produkty zawierają mocne uchwyty, dzięki którym w łatwy sposób można je przenosić. Pojemniki do układania w stosy w szerokiej gamie rozmiarów z wieloma modelami specjalnie zaprojektowanymi do zastosowań rolno-spożywczych cieszą się ogromną popularnością.

Największe zalety pojemników, to przede wszystkim:

– Płaskie podstawy kompatybilne ze wszystkimi typami przenośników,
– Proste ściany w celu zoptymalizowania pojemności,
– Zintegrowane uchwyty na etykiety w niektórych modelach
– Pionowe żebra w celu zapewnienia wytrzymałości na układanie
– Wszystkie modele są trwałe oraz wytrzymałe

Pojemniki ażurowe cieszą się ogromną popularnością, szczególnie w przemyśle spożywczym. Takie pojemniki są wykonane z dobrej jakości materiałów, więc cechują się również tym, że są solidnie wykończone. Naprawdę ciężko jest zniszczyć pojemniki, które zostały wyprodukowane przez firmę Schoeller Allibert.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here